![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:00, 17 липня 2017 р.
На Житомирщині лісова охорона вистежила нелегальних лісорубів
Впродовж 5 днів лісова охорона державного підприємства «Попільнянське лісове господарство» чатувала на лісопорушників в Корнинському лісництві.
Про це інформує прес-служба Житомирського ОУЛМГ.
15 липня близько 5 години ранку працівникам лісової охорони вдалося застати нелегальних лісорубів «на гарячому». Останні, зрозуміло, вдалися до втечі. Однак, одного з них разом із кіньми та возом, завантаженим колодами сосни, було затримано за 800 метрів від приватної пилорами в селі Корнин.
"В ході огляду місця події було виявлено, зо лісопорушники зрізали 41 дерево сосни звичайної. Більше того, намагаючись приховати сліди злочину, нелегальні лісоруби присипали пеньки землею та попелом з автомобільних шин, аби ті виглядали як давні. Збитки, заподіяні лісовому господарству, склали 284243,97 грн", - повідомляє пре-служба.
Матеріали справи направлені до правоохоронних органів, триває слідство.
А в Малинському лісгоспі лісова охорона почула звук бензопили в Слобідському лісництві о 3 годині ночі. Рейдова бригада оперативно виїхала на місце ймовірного лісопорушення. Однак зловмисникам, ймовірно попередженим спільниками, вдалося зникнути на автомобілі ЗІЛ-131, завантаженому дубовою деревиною.
На місце злочину викликано представників правоохоронних органів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...