• Головна
  • Село з Житомирщини стало фіналістом «Неймовірні села України 2017»
Голосування
14:21, 17 липня 2017 р.

Село з Житомирщини стало фіналістом «Неймовірні села України 2017»

Голосування

16 липня стартував фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». До фіналістів потрапило і село з Житомирщини - найсолодше селище України Червоне, яке можна підтримати шляхом голосування на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно).

Солодке минуле села овіяне легендами, жителі й досі розповідають про те, як у XIX ст. просто жменями на вулицях розсипали цукерки, саме тоді, коли оселився в селі цукровий магнат Федір Терещенко.

Червоне було засноване у 1624 р. воєводою брест-литовським Яном Тишковичем. Наприкінці XVIII ст. ним володів Адольф Грохольський, який пізніше продав його Миколі Терещенку. Селище перебувало у власності родини українських цукрових магнатів до революції 1917 р.

У 2015 році село Червоне стало центром ОТГ (об’єднаної територіальної громади), до якої приєдналися ще 7 навколишніх сіл.

Детальніше про село Червоне можна ознайомитись за посиланням.

Наразі за перспективне село Червоне проголосувало понад 350 учасників та підтримав губернатор Ігор Гундич.

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#червоне #фінал #конкурс #село #гундич
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...