• Головна
  • У Житомирі розповіли, як покращити надання публічних послуг
семінар
12:22, 18 липня 2017 р.

У Житомирі розповіли, як покращити надання публічних послуг

семінар

Реформу децентралізації в контексті надання публічних послуг жителям області, активну співпрацю між містами та громадами обговорюють учасники семінару «Підтримка децентралізації в Україні: Зміцнення міжмуніципального співробітництва для кращого надання публічних послуг».

Семінар проходить сьогодні, 18 липня, до 17.00 у готелі «Reikartz» в рамках проекту ОЕСР.

Менеджер проекту ОЕСР пані Марія-Варінья Мішалун, відкриваючи семінар, наголосила на тому, що "цей захід надасть учасникам можливість почути, як їх колеги за допомогою наявних механізмів співпраці справляються з викликами у наданні державних послуг у сфері транспорту/інфраструктури, освіти і поводженні з відходами".

Також семінар є також нагодою ознайомитися з досвідом країн-членів ОЕСР у сфері покращення рівня надання державних послуг через інструмент міжмуніципального співробітництва.

Семінар складається з чотирьох сесій:

  • Міжмуніципальне співробітництво в контексті децентралізації в Україні: Засади та виклики.
  • Міжмуніципальне співробітництво як інструмент для зміцнення розвитку інфраструктури та ефективного надання публічних послуг у сфері громадського транспорту.
  • Забезпечення освітою на місцевому рівні: кращі практики та простір для подальшої співпраці.
  • Зміцнення практик поводження з відходами на місцевому рівні через механізм міжмуніципального співробітництва.

Участь у відкритті семінару взяв заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов. Семінар у Житомирі – четвертий з низки заходів, що реалізуються в рамках цього проекту.

Проект ОЕСР буде працювати в Україні до 2018 року й має на меті надати підтримку реалізації органами державного управління України реформ у сфері децентралізації та зміцнити інституції державного управління на загальнонаціональному й регіональному рівнях по всій країні. У тісній співпраці з Урядом України, цей проект реалізують Комітет ОЕСР з політики у сфері регіонального розвитку разом із Програмою ОЕСР «Конкурентоспроможність Євразії». Проект фінансується спільно Європейським Союзом та органами державного управління Чеської Республіки, Фландрії (Бельгія) і Польщі.

Нагадаємо, що 19 липня у Житомирі відбудеться Панельна дискусія для бізнесу в Житомирі від Представництва ЄС «Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти, історії успіху місцевого бізнесу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #тренінг #семінари #єс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...