![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:50, 19 липня 2017 р.
Житомирські перевізники отримали 22 штрафи за півтора місяці нового тарифу
З 1 червня по 19 липня управління транспорту міської ради наклало 22 штрафи на приватних перевізників, за порушення умов договору по перевезенню пасажирів у Житомирі.
Про це сьогодні, 19 липня, повідомила Вікторія Климчук-Побережник, начальник управління транспорту і зв'язку міської ради на засідання міськвиконкому.
"Шість штрафів вже оплачені, ми контролюємо цей процес. Після оплати перевізник має принести нам квитанцію", - повідомила посадовець. Також із 23 машин, які потребують заміни через значний вік, вже замінили 18.
"Наразі 5 машин перевізники пропонують залишити, адже на їх думку вони знаходяться в гарному технічному та зовнішньому вигляді. Тому ми пропонуємо створити комісію, яка ці машини має оглянути та надати нам рекомендації", - розповів Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.
Крім того, Вікторія Климчук-Побережник надала інформацію про виконання додаткової угоди, на підставі якої 2 червня і змінили тариф.
"Сьогодні існує негативна тенденція, коли виникає конфлікт між водіями та пільговиками власне в маршрутці", - розповіла Вікторія Климчук-Побережник, начальник управління транспорту та зв'язку. Нагадаємо, що однією із умов зміни тарифу для маршрутних таксі виконком міської ради визначив безкоштовне перевезення пільговиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...