![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:18, 20 липня 2017 р.
У Кодні згоріло три господарчі будівлі та ледь не загорівся будинок
19 липня о 12:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному домоволодінні в с. Кодня Житомирського району. Про це рятувальників сповістила власниця, яка й виявила загоряння.
Першим до місця події прибув член добровільної пожежної команди ПП «Миролюбівське» на автоцистерні, який, на той момент, забезпечував пожежну безпеку під час збирання врожаю поблизу на полі і побачив дим. По прибуттю бійців ДСНС було встановлено, що вогнем охоплений дерев’яний сарай та дах господарчої будівлі на площі біля 70 кв.м. До того ж полум’я вже майже перекинулось на фронтон житлового будинку. Відстань між будівлями складала 1,5-2 м.
Свої сили вогнеборці одночасно спрямували на відбиття вогню від помешкання та гасіння двох господарських будівель. Спільними зусиллями о 13:10 пожежу локалізували та о 15:10 – ліквідували. Вогнем знищено сарай і дах господарської будівлі. Проте бійці ДСНС не допустили поширення вогню на житловий будинок – там полум’ям пошкоджено лише 2 кв.м даху.
Внаслідок надзвичайної події загиблих і травмованих не має. Загалом до ліквідації пожежі залучалося 5 рятувальників, 1 член добровільної пожежної команди та 2 одиниці пожежної техніки.
Наразі остаточні обставини події встановлюються фахівцями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...