• Головна
  • У Житомирі будуть відремонтовані 18 проблемних будинків
10:35, 27 липня 2012 р.

У Житомирі будуть відремонтовані 18 проблемних будинків

Про те, яким шляхом розвиватиметься Житомир та зокрема сфера житлово-комунального господарства обласного центру, розповів житомирянам голова облдержадміністрації Сергій Рижук під час робочої поїздки містом 26 липня. У робочій зустрічі з мешканцями будинків за адресами вул. Хлібна, 16, Клосовського, 10 та пров. Вацківський, 9 також взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина Семенець заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Боровець, начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова.
Найпершим гарним повідомленням від Сергія Рижука стала 38-мільйонна допомога житлово-комунальному господарству Житомира від уряду. Як наголосив голова облдержадміністрації, такого фінансування від держави місто не мало близько 40 років. У першу чергу ці кошти будуть направлені на зняття проблеми водопостачання: проведення сучасного водогону від «Відсічного» до водопостачальника. «Це дозволить здешевити воду, яка надходить, її собівартість зменшиться вдвічі», – зауважив Сергій Рижук.
Завдяки голові уряду Миколі Азарову та вагомій фінансовій підтримці Кабінету Міністрів вдасться вивільнити кошти міського та обласного бюджету. «Разом із міською владою ми виділили 18 найпроблемніших будинків у Житомирі, які потребують негайного втручання у приведення житла до стану безпеки і краси. Сьогодні вони почули від нас, скільки виділили коштів на ремонт даху, підвалу, забезпечення стабільного водопостачання – це першочергові завдання, які будуть вирішені до вересня-жовтня», – повідомив голова облдержадміністрації.
Сергій Рижук поспілкувався з мешканцями трьох будинків, до яких посадовці приїхали першого дня візитів, дослухався до їх зауважень, прохань, побажань, рекомендацій. Не залишилися осторонь питання зведення спортивних майданчиків, облаштування під’їздів до дворів будинків (стан доріг, хаотичне паркування автомобілів навколо). Їх представники влади також заповзялися вирішити.
Сегодня, 27 липня, відбудуться зустрічі з жителями групи будинків на майдані Соборному, будинків за адресами: Лесі Українки, 14, Перемоги, 52, Київська, 73, Довженка, 60. У понеділок, 30 липня, голова облдержадміністрації Сергій Рижук звітуватиме перед Кабінетом Міністрів України стосовно вирішення проблем у житлово-комунальному господарстві Житомира.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...