![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:15, 27 липня 2017 р.
П’ятиденний музичний кемп для 200 дітей області пройде у Житомирі
Денний музичний табір «Music Camp Internation» відбудеться з 28 серпня по 2 вересня цього року.
Протягом 5 днів діти займатимуться хоровим співом (6 творів 4 мовами) та опануватимуть два інструменти. 2 вересня відбудеться урочистий концерт у супроводі професійного симфонічного оркестру.
До участі запрошуються діти віком від 11 до 16 років – музична освіта НЕ обов'язкова. Участь в заході зможуть взяти школярі Житомирщини, а також діти, що потребують особливої уваги – діти з сімей учасників АТО та дітей-сиріт, з різних національних громад.
Зареєструватись для участі можна у «Львівській Майстерні Шоколаду» (майдан Перемоги, 7) або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/17O7pUDG8GKAcTYeTBf7smDq1ywFG84Xkn9VdbMQSWQ8/viewform?edit_requested=true
Музичний проект реалізується під патронатом Людмили Зубко, співорганізатора ГО «Житомир! Зроби голосніше!».
Організатор – Music Camp International Ukraine, які прагнуть змінити життя дітей, громад та країн через музику. Більше 20 міст України вже взяли участь у проекті, який створила та втілила в життя диригентка з США Констанція Фортунато.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...