15:50, 27 липня 2017 р.
Діти житомирян, учасників АТО відправилися на відпочинок в Грузію
Грузинське місто Кутаїсі, місто-побратим Житомира, 27 липня прийме делегацію у складі 25 дітей житомирян, учасників АТО для відпочинку та оздоровлення.
В реабілітаційному таборі в місті Урекі маленькі житомиряни відпочиватимуть разом з дітьми з міста Кутаїсі. Цей проект дозволить дітям двох міст-побратимів посилити ті дружні стосунки, які тривають між міста протягом тривалого часу.
«Декілька місяців тому ми відвідували Кутаїсі з робочим візитом, - каже Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. - В Кутаїсі ми домовились, що наші житомирські дітки полетять відпочивати у Грузію. Усі витрати на себе бере приймаюча сторона. Житомирська міська рада оплатила лише переліт маленьких житомирян».
Програма відпочинку включатиме в себе, окрім розважальних заходів, оздоровчі, реабілітаційні та психологічні напрямки. Діти пройдуть медичне обстеження в провідних клініках міста Кутаїсі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...