• Головна
  • У Житомирі стартує конкурс "Гордість міста 2017"
12:03, 28 липня 2017 р.

У Житомирі стартує конкурс "Гордість міста 2017"

На початку серпня у Житомирі стартує щорічний міській конкурс «Гордість міста». У тринадцяти номінаціях експертна комісія визначатиме інтелектуалів, митців, науковців, бізнесменів, військових, спортсменів, які протягом року прославляли Житомир своїми вчинками та роботою.

Механізм відбору кандидатів такий: до управління культури будь яка організація, чи фізична особа може подати клопотання, про присвоєння звання «Гордість міста» у будь якій номінації, тих житомирян, яких вважає за потрібне. Конкурсна комісія обиратиме трьох кандидатів по кожній номінації. Переможця визначать у рамках святкування День міста 7 вересня у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги.

«Комісія розглядатиме пропозиції колективів та житомирян, і тут важливо, аби люди відгукнулись і подавали клопотання. На щастя, Житомир має багато патріотів та професіоналів своєї справи і ми зобов’язанні вшановувати цих людей», - переконувала Ніна Рябенко, начальник управління культури міської ради.

Всього є 13 номінацій: «Відкриття року», «Вчитель року», «Керівник ОСББ року», «Громадський діяч року», «Журналіст року», «Захисник року», «Лікар року», «Меценат року», «Митець року», «Підприємець року», «Родина року», «Спортсмен року», «Учень року». У поданні має міститися клопотання про присвоєння звання в номінаціях, характеристика та рекомендація на кандидата, копія паспорта та студійне фото. Можна додавати й інші матеріали, які, на вашу думку, допоможуть розкрити досягнення кандидата та їх соціальну вагомість.

Пропозиції щодо претендентів у номінаціях приймаються до 28 серпня 2017 року за адресою: м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 61/18, каб.6 (управління культури міської ради). Детальна інформація та форма клопотання.

#житомир #гордість #місто #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...