• Головна
  • Житомирщина за здоровий спосіб життя
12:12, 30 липня 2012 р.

Житомирщина за здоровий спосіб життя

Пропаганда здорового способу життя серед молоді – одне з основних завдань центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Житомирщини.
При центрах соціальних служб сім’ї, дітей та молоді області функціонують 28 мобільних консультаційних пунктів соціальної роботи. У І півріччі 2012 року здійснено 900 виїздів у 600 населених пунктів для надання індивідуальної та групової психологічної, соціально-педагогічної, медико-соціальної допомоги щодо профілактики наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом, подолання шкідливих звичок, утвердження цінностей здорового способу життя. Всього соціальною груповою роботою охоплено 19392 особи, індивідуальною – 5375 осіб.
Спеціалісти обласного, міських і районних центрів СССМД під час виїздів мобільних консультаційних пунктів соціальної роботи за участю волонтерів, лікарів міських, районних територіальних медичних об’єднань проводять роз’яснювальну роботу серед учнівської, студентської та сільської молоді, членів сімей, в яких виховуються неповнолітні, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. З червня робота мобільних консультаційних пунктів проводиться також і на базі дитячих оздоровчих таборів.
Із метою пропаганди здорового способу життя, профілактики наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, захворювань, що передаються статевим шляхом, для привернення уваги громадськості до проблем поширення негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі з 1 березня по 1 квітня проходила щорічна обласна профілактична акція «Ехо». В рамках акції проводилися тренінгові заняття, заняття відеолекторіїв, анкетування, опитування, інтерактивні бесіди, рольові ігри, «круглі столи», виставки тематичної літератури, розповсюджувалася соціально-рекламна продукція. До проведення заходів залучалися фахівці організацій – соціальних партнерів: міських, районних територіальних медичних об’єднань, лікарі обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, наркологічного диспансеру, шкірно-венерологічного диспансеру, медичні працівники «Клінік, дружніх до молоді», спеціалісти у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки, культури і туризму, служб у справах дітей, працівники сільських, селищних рад, відділів кримінальної міліції у справах дітей міських, районних відділів УМВС України в Житомирській області. Всього заходами охоплено більше 8-ми тисяч осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...