Реклама
17:02, 3 липня 2017 р.
Чим корисно конопляне масло? Лікування хвороб конопляним маслом
Реклама
Конопляна олія, незважаючи на те, що до даного продукту багато хто ставиться з побоюванням - це унікальний лікарський цілющий засіб, що включає велику кількість корисних для здоров'я мінералів, вітамінів та інших поживних речовин.
конопляне масло
На жаль, сьогодні вирощувати коноплі і своїми силами готувати такий продукт не вийде, оскільки ще в 1961 році було визначено, що ця рослина відноситься до категорії наркотичних, а отже - заборонених.
Однак, і в наш час можна зустріти людей, які використовують цей компонент, як для лікування, так і для приготування їжі. Адже зараз можна абсолютно легально замовити насіння конопель поштою.
Історія застосування і характерні особливості масла
Ще сотні років тому, за часів існування Русі, люди широко використовували конопляну олію в якості унікального лікарського засобу. Конопляною олією замінювали звичайну соняшникову. У той час як насіння використовувалися для віджиму, то канати, троси, нитки виготовлялися з пеньки (конопляне волокно).
Історичний факт: ті, хто вивчав праці Плінія Старшого датовані далеким 2800 роком до нашої ери, можуть сказати про те, що люди використовували коноплю для виготовлення одягу, меблів, ліків, застосовували при приготуванні їжі. Також ця рослина використовувалося за часів правління династії Мін.
Таке масло є унікальним за своїми властивостями і допомагає лікувати багато хвороб. А за довгі роки використання, не було зафіксовано жодного випадку отруєння або заподіяння шкоди споживачу конопляної олії.
До основних характеристик продукту відноситься:
- Можливість застосування за аналогією з вакцинами для профілактики багатьох інфекційних захворювань;
- Відрізняється слабко вираженим горіховим запахом, олія злегка кисла на смак. Має прозорий колір з трохи зеленуватим відтінком;
- Після відкриття пляшечки олію можна зберігати близько восьми місяців. Масло має рідку характерну консистенцію;
- Відрізняється повністю натуральним складом, який підходить для косметичних цілей;
- Виготовляється з насіння рослин, шляхом холодного віджиму.
Що входить до складу конопляного масла
В олії містяться ненасичені жирні кислоти і вітаміни груп A, E, K, D. Свою унікальність складу має за рахунок додаткової присутності мікроелементів і великого вмісту Цинку, Фосфору, Сірки, Холіну і Едестіну.
Крім цього, рослина і похідне з нього масло складається з ряду натуральних антиоксидантів: Каротину і вітамінів групи E. Свій злегка зеленуватий відтінок масло отримує за рахунок хлорофілу.
Незважаючи на те, що в складі міститься велика концентрація каннабідіола, він не має негативного впливу на нервову систему, а навпаки позитивно впливає на анадаміди (каннабідіол, який міститься в організмі людини).
Таким маслом просто неможливо нашкодити здоров'ю, тім паче отруїтися (для цього, знадобиться відразу випити близько семи літрів).
Що входить до складу:
- Кислоти пальмітинова, стеаринова, олеїнова;
- Близько 56% лінолевої кислоти (гамма і альфа);
- Додаткові допоміжні речовини (групи токоферолів).
Лікування і вплив
Масло з конопель може використовуватися для лікування хвороб нервової та серцево-судинної системи. При вживанні такого масла, шкіра повільніше старіє, залишається еластичною, набряки спадають, а лущення швидко усувається.
Приймати даний продукт рекомендовано людям будь-якого віку (діти, вагітні, дівчата, чоловіки, підлітки). Доведено, що масло позитивним чином впливає не тільки на шкірні покриви, а й на структуру волосся, нігтів.
Цікавий факт: ефективність масла з конопель була доведена в результаті проведених досліджень. Даний продукт з упевненістю можна використовувати як для захисту від прямого впливу сонячних променів, так і для усунення наслідків тренувань, пов'язаних з ушкодженнями і втомою м'язів.
Олія конопляна використовується для лікування і профілактики таких захворювань:
- Менопауза;
- Ниркова недостатність;
- Сухість шкірних покривів;
- Авітаміноз;
- Знижений метаболізм;
- Різке зниження маси тіла;
- Підвищений рівень холестерину в організмі.
Лікування раку
В результаті проведених випробувань і досліджень, проведених у 2008 році, підтвердилося, що даний засіб може врятувати від такого захворювання як рак мозку.
За рахунок своїх унікальних якостей, масло здатне вбивати ракові клітини, а також перешкоджати їх подальшому виникненню і зростанню. При цьому, здорові клітини залишаються неушкодженими і не зачіпаються.
Ще більш ефективно використання масла з насіння канабісу індика в лікуванні раку шкіри. Багато людей, які використовують його, змогли добитися позитивного результату, а також повністю вилікуватися від недуги. Для цього вони просто наносили продукт на шкіру.
Історичні факти: в результаті опитування проведеного в 1991 році, близько шістдесяти відсотків лікарів, сказали про те, що бачать гостру необхідність призначати для лікування різних захворювань конопляну олію, так як бачать її ефективність і позитивний ефект.
Інше застосування
Масло широко застосовується не тільки для лікування різних недугів, а і просто для профілактики. За рахунок свого приємного смаку і аромату його часто використовують для приготування різних гарячих страв, салатів, можливе навіть застосування у виді спеції.
користь масла з конопель
Особлива ефективність досягається при застосуванні рослини в якості болезаспокійливого і снодійного препарату. Дуже дієвим є рецепт, за яким можна приготувати молоко з насіння конопель. Для цього знадобиться: п'ять склянок води, які треба змішати з попередньо перетертим на кухонному комбайні або соковижималці насінням конопель (дві склянки). Для того, щоб молоко набуло особливого смаку, аромату і пікантності, можна додати ванілі, меду або кленового сиропу.
Готове масло використовується при опіках та для лікувального масажу. У першому випадку його треба змішати з сирим яйцем, у другому з розмарином або лавандою.
Зберігати готову олію з конопель потрібно в прохолодному, темному і сухому приміщенні (комора, шафка). Краща тара — це скляна пляшка з темного скла. Оптимальна вологість повітря в приміщенні при цьому не повинна перевищувати 13%. Таким чином, термін зберігання може скласти від шести до дванадцяти місяців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
2 листопада
15:05
2 листопада
12:15
2 листопада
Оголошення
16:20, 30 жовтня
16:21, 30 жовтня
16:21, 30 жовтня
16:21, 30 жовтня
10:15, 29 жовтня
live comments feed...