
09:17, 2 серпня 2017 р.
На Житомирщині підприємство висадило за новою технологією 80 гектарів волоських горіхів

В Андрушівському районі Житомирщини підприємство «Імпак» висадило за новою технологією 80 гектарів дерев волоського горіха.
Про це розповів директор підприємства Сергій Малиновський вчора, 1 серпня, під час робочої поїздки голови ОДА Ігоря Гундича в Андрушівський район.
«На сьогодні ми вже висадили 80 гектарів горіха. Перевагою наших рослин є швидка адаптація до відкритого ґрунту. Коли у розсадниках викопують дерева і висаджують у ґрунт, вони мають ще рік приживатися. Ми запозичили програму вирощування горіхів у американців. Вирощуємо горіхи у горщиках. При висаджуванні коріння абсолютно не пошкоджується і не втрачається даремно один рік на адаптацію, адже дерево 100% приживається одразу. Ми працюємо з науковцями, маємо українську, молдовську та європейську селекції», – зазначив Сергій Малиновський.
Зараз це новий метод для Житомирщини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня
20:25, 16 грудня