• Головна
  • Держфінінспекція на Житомирщині зафіксувала порушень на 1 млн грн при виплаті чорнобильських пенсій
17:30, 1 серпня 2012 р.

Держфінінспекція на Житомирщині зафіксувала порушень на 1 млн грн при виплаті чорнобильських пенсій

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізій у головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області та його 24-х територіальних підрозділах встановили численні випадки невідповідності статусу постраждалих від аварії на ЧАЕС та зайвого нарахування пенсій внаслідок недостовірних довідок про заробітну плату.
Контрольні заходи проводились відповідно до звернення керівництва Пенсійного фонду України, охоплено період з 26.04.1986 по звітний період 2012 року.
Матеріали з виявленими випадками невідповідності статусу постраждалих Держфінінспекція в Житомирській області передала на розгляд комісії при Житомирській облдержадміністрації по вирішенню спірних питань, пов’язаних із визначенням статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт по евакуації людей і майна із зони відчуження та які евакуйовані із зони відчуження у 1986 році.
Так, упродовж І півріччя 2012 року зазначена комісія, на підставі матеріалів інспекції, скасувала раніше встановлений статус 71-й особі. Загальна сума зайво виплачених пенсійних коштів громадянам, посвідчення яких виявились недійсними та підлягають вилученню, складає понад 1 млн грн.
Найбільшу кількість «липових» потерпілих виявлено у Олевському та Ємільчинському районах. Так, комісія при ОДА прийняла рішення визнати безпідставною видачу посвідчень 45 громадянам, які перебувають на обліку в управлінні ПФУ в Олевському районі, та 17 - в Ємільчинському районі. Зазначені посвідчення підлягають вилученню з повідомленням органів місцевої влади та соціального захисту.
За результатами встановлених порушень органи прокуратури порушили 7 кримінальних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...