![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:00, 2 серпня 2012 р.
Село на Житомирщині завалили тоннами смердючих кишок
Мешканці села Новоселиця під Житомиром потерпають від величезної кількості нечистот, які були завезені на один з участків.
За словами місцевих мешканців, протягом декількох днів на одну із земельних ділянок, навколо якої розташовані хати селян, завозили КАМАЗи із невідомою коричневою речовиною. Усього було завезено 10 машин і викинуто до 80 тонн нечистот. Через деякий час мешканці забили на сполох, адже селом розповсюдився страшний трупний запах з аміаком.
За словами селян, скоріше за все ці відходи мають бути використані як добриво. Примітно, що ні самі селяни, ні навіть у сільській раді не змогли назвати власника смердючої ділянки. Спеціалісти-екологи, яких викликали, підтвердили, що смердючий вантаж є відходами зі скотобійні, скоріше за все є нутрощами великої рогатої худоби.
Наразі вони займаються пошуками господаря ділянки. Селяни в паніці, вони бояться, якщо підуть дощі, то відбудеться зсув ґрунту і нечистоти отруять воду у колодязях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...