• Головна
  • 12 освітян з Житомирської області стануть тренерами з розвитку інклюзивного середовища
17:32, 15 серпня 2017 р.

12 освітян з Житомирської області стануть тренерами з розвитку інклюзивного середовища

12 представників освіти з Житомирської області навчаються, аби навчати інших створювати комфортне інклюзивне середовище.

Про це повідомила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

«Наставницький тренінг "Інклюзивний простір. Практичні кроки" за ініціативи Благодійного Фонду Порошенка проходить у Запоріжжі 14-16 серпня 2017 року. Разом з учасниками відвідали сільські школи Запорізького району Кушугум і Балабіно. Створення в цих школах інклюзивного освітнього середовища всього за 1 рік надає віри та впевненості, що правильним шляхом ідемо. Тепер 12 фахівців тренерів із Житомирської області зможуть особисто передати набутий досвід колегам-освітянам вдома. Вірю, що і в Житомирській області зовсім скоро діти зможуть з задоволенням не тільки "спілкуватись" із гаджетами, але і з книжками та друзями в сучасних медіатеках. Приміщення шкіл і в селах та містах мають стати сучасними та доступними для якісної освіти всіх дітей», – зазначає Лариса Шевчук.

Учасники наставницького тренінгу вже 21-23 серпня 2017 року за підтримки Благодійного Фонду Порошенка проведуть тренінг з інклюзивної освіти у Житомирській області для фахівців загальноосвітніх шкіл з інклюзивним навчанням (завучів, педагогів, психологів, асистентів педагогів).

З метою супроводу навчання дітей з особливими освітніми потребами за індивідуальними програмами розвитку в Україні починають створюватися Інклюзивно-ресурсні центр. Тому із метою швидшого та якісного створення центрів першочерговим завданням є необхідність підготувати фахівців (тренерів-наставників), які зможуть навчати колег та здійснювати наставництво в своїх областях, а в подальшому – по всій Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #освітяни #інклюзія #тренери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...