• Головна
  • Житомирські податківці налагоджують конструктивний діалог з підприємцями
10:42, 3 серпня 2012 р.

Житомирські податківці налагоджують конструктивний діалог з підприємцями

Податкова служба спільно з органами виконавчої влади зацікавлена у встановленні постійного конструктивного діалогу з підприємницькими колами. Так, в І півріччі цього року за ініціативи Державної податкової служби в області проведений форум «Проблемні питання ведення малого та середнього бізнесу в Житомирській області та шляхи їх вирішення». До участі у форумі долучилися представники малого та середнього бізнесу, головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, територіальна державна інспекція праці, головне управління Пенсійного фонду України в області, територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації Асоціації платників податків України в області та керівники громадських об’єднань підприємців.
До Дня асоціації платників податків України проведено ряд заходів у м. Житомирі, м. Бердичеві та Житомирському районі. Так, пройшли зустрічі членів правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» з керівництвом державної податкової служби в області, облдержадміністрації, з представниками бізнесу області, Бердичівської міської ради, зі студентською молоддю Житомирського державного технологічного та Житомирського національного агроекологічного університетів.
Також фахівці податкової служби області брали участь у проведенні засідання регіональної ради підприємців в області. Під час засідання обговорювались проблемні питання у дозвільній діяльності, що стримують розвиток підприємництва. За підсумками обговорення підтримано ініціативу регіональної ради підприємців щодо звернення до Кабінету Міністрів України з клопотанням про врегулювання питання щодо отримання лімітів на утворення та розміщення відходів.
Також для встановлення конструктивного діалогу з підприємцями при Державній податковій службі у Житомирській області діє громадська рада, до складу якої входять представники підприємницьких кіл області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Викрито потужну нарколабораторію, яку обладнали у сільській хаті Житомирського району
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...