
11:32, 17 серпня 2017 р.
Сухомлин просить профспілки допомогти вирішити проблему з виплатою зарплат житомирським медикам
Профспілки мають підтримати медичних працівників у проблемі з виплатою їм заробітних плат.
Про це під час зустрічі з профспілками міста повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
В Державний бюджет України минулого року заклали субвенцію на охорону здоров’я не у повному обсязі.
Таким чином у 2017 році очікується заборгованість по зарплатні медикам Житомира у розмірі 64 мільйони гривень.
«Зараз знову накопичується заборгованість по зарплаті нашим медичним працівникам. Я звертаюся до профспілок, щоб ви допомогли у вирішені цієї проблеми. Якщо держава не виконає своїх зобов’язань, то місто буде змушене шукати гроші у своєму бюджеті. Всі розуміють, що це кошти житомирян, які можна використати на потреби міста», - сказав Сергій Сухомлин.
Нагадаємо, що Житомирська міська рада неодноразово зверталася до Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоров’я щодо недостатнього фінансування медичної галузі.
Керівники міста провели ряд зустрічей з заступниками міністрів і міністрами. Підсумком цього стала поїздка медпрацівників до Кабміну з вимогою виплатити заробітну плату.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:28
18 квітня
15:08
14 квітня
17:25
12 квітня
Оголошення
12:10, 9 квітня
13:30, 12 квітня
08:46, 16 квітня
1
09:26, 15 квітня
