![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20250122)
08:46, 25 серпня 2017 р.
У Житомирі побороли "диванну незалежність"
Близько 100 жителів Житомира під час акції-провокації до Дня Незалежності України спробували вирішити свою проблему власними силами. Вони встали з дивану й підписали петиції та звернення до місцевих органів влади.
23 серпня у Житомирі відбулася Всеукраїнська акція «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність». Близько ста громадян сказали слово «ні» дивану та диванному герою – ЗавтраМЕНу, та зробили перший крок назустріч змінам.
Метою акції було спонукати громадян до участі у прийнятті рішень на благо своєї громади, країни. Кожен зумів стати активним, небайдужим та незалежним - українці підписували петиції та звернення, аби вирішити нагальну проблему міста. Зокрема в Житомирі, було зібрано 51 підпис під зверненням стосовно обладнання пішохідного переходу по вул. проспект Незалежності 95, а також 49 підписів від громадян стосовно регулярного миття дороги що веде до сміттєзвалища.
Акція покликана показати важливість дій: варто вставати з дивану і власноруч почати вирішувати проблеми.
Окрім Житомира акція проходила в 20 містах по всіх куточках України. загалом до акції долучилося близько 2 тис. українців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
10:29, 10 січня
10:29, 10 січня
10:29, 10 січня
10:29, 10 січня
10:44, 20 січня
live comments feed...