• Головна
  • В «Центрі Державного земельного кадастру» навмисне затягували строки надання послуг
12:13, 7 серпня 2012 р.

В «Центрі Державного земельного кадастру» навмисне затягували строки надання послуг

Житомирським обласним територіальним відділенням АМКУ  було проведено перевірку Житомирської регіональної філії ДП «Центр Державного земельного кадастру». В ході перевірки встановлені численні факти затягування термінів при наданні послуг.
Розглянувши значну кількість заяв від громадян, було з’ясовано, що послуги надавалися протягом одного, двох, трьох місяців, деякі затягувались на півроку, рік. Філія аргументувала це великим обсягом роботи.
Проте, відповідно до договорів, Філія зобов'язана провести перевірку обмінного файлу, унесення відомостей до бази даних АС ДЗК протягом п’яти робочих днів після отримання документації із землеустрою та оплати послуги Замовником. Тобто, зловживаючи своїм монопольним становищем, дії філії призвели до ущемлення інтересів споживачів.
З метою усунення наслідків цих порушень, Житомирській регіональній філії ДП «Центр Державного земельного кадастру» були надані рекомендації про вжиття заходів, щодо недопущення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а саме: не допускати перевищення термінів виконання окремих етапів послуг з ведення державного реєстру земель.
Дані рекомендації підлягають обов’язковому виконанню, не виконання яких, призведе до порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...