18:00
24 липня
У селі Піски Житомирського району у місцевої жительки викрали мопед.
За інформацією прес-служби УМВС в Житомирській області, 6 серпня до Житомирського РВ звернулась жителька с. Пісок, повідомивши про те, що напередодні близько 23 години з приміщення сараю її домогосподарства невідомим викрадено мопед.
Оперативниками карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримано 13-річного місцевого жителя, в якого викрадений мопед вилучено.