• Головна
  • На Житомирщині на одне вільне робоче місце претендують 7 осіб
15:50, 7 серпня 2012 р.

На Житомирщині на одне вільне робоче місце претендують 7 осіб

З метою реалізації державної політики зайнятості населення в області розробляється та реалізується обласна програма зайнятості населення. 

За інформацією головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, внаслідок проведеної роботи, протягом січня–червня 2012 року в усіх сферах економічної діяльності області створено 13,7 тисяч нових робочих місць, що становить 55,5 % річного завдання. 

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 12429 осіб, 2448 із яких проходили професійне навчання. В оплачуваних громадських роботах брали участь 5362 особи. Всього активними формами сприяння зайнятості охоплено 20,2 тисяч незайнятих громадян, або 43% від загальної кількості тих, що перебували на обліку.

За рахунок надання дотацій роботодавцям працевлаштовано 642 безробітних, шляхом одноразово виплаченої допомоги по безробіттю – 98.

Станом на 1 липня, на обліку у службі зайнятості перебували 23,1 тисячі незайнятих громадян, що на 1 тисячу менше, ніж торік. Рівень зареєстрованого безробіття зменшився проти минулого року на 0,2 відсоткові пункти і в цілому по області на 1 липня становив 3,0 %. Як і минулоріч, навантаження незайнятого населення на 1 вільне робоче місце становило за станом 7 осіб.

Робочими групами (комісіями) з питань легалізації заробітної плати та робочих місць, які створені та діють у всіх містах і районах області, за І півріччя 2012 року перевірено 1666 суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб, на яких встановлено 1162 порушення трудового законодавства, виявлено 1149 працівників без належного оформлення трудових відносин з роботодавцями. За результатами перевірок складено 188 протоколів про адміністративні правопорушення, притягнуто до адміністративної відповідальності 128 посадових осіб, до прокуратури передано 32 матеріали, зареєстровано 112 фізичних осіб-підприємців та легалізовано працю 920 громадян, донараховано 2,3 млн. грн. податків та платежів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...