• Головна
  • У Житомирі визначають переможців конкурсу «Моє квітуче місто»
10:51, 31 серпня 2017 р.

У Житомирі визначають переможців конкурсу «Моє квітуче місто»

Наразі триває другий етап конкурсу «Моє квітуче місто», під час якого конкурсна комісія здійснює об’їзд міста Житомира та оцінює роботи.

Конкурс «Моє квітуче місто» був започаткований у 2011 році і проходить в Житомирі щорічно. Мета проведення конкурсу – озеленення, квіткове оформлення клумб і газонів вулиць, прибудинкових та внутрішньобудинкових територій, балконів та фасадів будинків, покращення квіткового оформлення територій підприємств, установ, організацій усіх форм власності, поліпшення санітарного стану та благоустрою міста.

Учасники змагаються у номінаціях: краще квіткове оформлення прилеглої території багатоквартирного будинку, краще квіткове оформлення приватної присадибної ділянки приватного будинку та його прилеглої території, краще квіткове оформлення території медичної установи та аптеки, краще квіткове оформлення території навчального закладу та ін.

У кожній номінації буде визначено переможців, яких буде нагороджено у рамках святкових заходів з нагоди відзначення Дня міста:

І місце – грамота та цінний подарунок вартістю до 3 тис. грн.;

ІІ місце – грамота та цінний подарунок вартістю до 2 тис. грн.;

ІІІ місце – грамота та цінний подарунок вартістю до 1 тис. грн.

#житомир #квіти #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...