• Головна
  • В ЖДУ ім.І.Франка на одне місце під час вступної кампанії претендувало 10 абітурієнтів
17:00, 8 серпня 2012 р.

В ЖДУ ім.І.Франка на одне місце під час вступної кампанії претендувало 10 абітурієнтів

В Житомирському державному університеті сьогодні, 8 липня, оприлюднюють третю хвилю списків зарахованих на навчання абітурієнтів, а разом з тим діляться статистикою вступної кампанії-2012.

Як зазначає відповідальний секретар приймальної комісії ЖДУ імені Івана Франка Володимир Чумак, цього року найбільшим попитом серед абітурієнтів ЖДУ імені Івана Франка користувалися такі напрями підготовки, як «Філологія (іноземна)», «Психологія», «Соціальна педагогіка», «Початкова освіта», «Видавнича справа та редагування», «Історія», «Філологія (українська)», «Дошкільна освіта» та «Філологія (переклад)».

Конкурс на перший курс на природно-математичні напрями склав від 2 до 3 заяв, а на гуманітарні напрями підготовки - 10 заяв. Порівняно із позаминулим роком показник надходження заяв зріс на 20-25% на різних напрямах підготовки. Крім того, цьогоріч університет навчатиме 1 250 магістрів та спеціалістів.

Прийом документів тривав у звичайному режимі, без ускладнень. Усі охочі вступити до ЖДУ імені Івана Франка вчасно отримували необхідну інформацію та допомогу спеціалістів консультаційних пунктів. Досвід минулих років і злагоджена робота методистів вищого навчального закладу допомогли організувати роботу приймальної комісії університету так, щоб абітурієнтам не доводилося стояти у чергах.

Традиційно вступна кампанія цього року має три етапи, тому останнє, третє, оприлюдненя списків саме 8 серпня. Наразі у ЖДУ імені Івана Франка завершується формування державного бюджету. З найсвіжішою інформацією щодо статистики документів денної та заочної форм навчання абітурієнти та їхні батьки можуть будь-якої миті ознайомитися в режимі он-лайн на офіційному сайті Житомирського державного університету імені Івана Франка, - повідомляє секретар прес-центьру університету Олена Свінціцька.

Нагадаємо, що зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на бюджетні місця, проводиться не пізніше 11 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання - не пізніше 25 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...