• Головна
  • У Житомирі реалізована можливість безконтактної оплати проїзду банківською карткою
14:02, 5 вересня 2017 р.

У Житомирі реалізована можливість безконтактної оплати проїзду банківською карткою

Житомирська міська рада спільно з Visa і «ПриватБанком» впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду в комунальному транспорті. Відтак Житомир став першим містом в Україні, де у наземному транспорті реалізована можливість безконтактної оплати проїзду банківською карткою. Аналогії є лише у Лондоні і ще трьох містах ЄС, — зазначив Дмитро Крепак, в.о. голови Visa у СНД та Південно-Східній Європі.

Проект реалізовується в рамках «Електронного квитка» Житомирської міської ради і направлений на забезпечення швидкої і зручної оплати проїзду без використання готівки.

У 110 тролейбусах міста встановлені стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів; весь парк комунального транспорту міста (трамваї та тролейбуси) також обладнаний ручними терміналами. Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах.

«Це дозволить не тільки модернізувати транспортну інфраструктуру Житомира і зробити поїздки більш комфортними для жителів і гостей міста, а й сприятиме збільшенню частки безконтактних платежів в країні. Крім того, однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком», - сказав Дмитро Керпак.

Нагадаємо, що «ПриватБанк» став першим банком, який відгукнувся надати свій майданчик для впровадження безготівкового розрахунку. У подальшому до програми «Електронного квитка» у Житомирі долучаться і інші банки.

У міському електротранспорті також можна оплачувати проїзд безконтактними пластиковими картами, які продаються у пунктах продажу ТТУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #проїзд #тролейбус #картки #віза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...