• Головна
  • На Житомирщині податкова сприяє поліпшенню інвестиційного клімату області
09:35, 9 серпня 2012 р.

На Житомирщині податкова сприяє поліпшенню інвестиційного клімату області

Увага податкової служби до підприємств з іноземними інвестиціями, створення їм сприятливих умов для ведення бізнесу є запорукою економічного розвитку таких підприємств та, як наслідок, поліпшення інвестиційного клімату як у регіоні, так і в країні.
Так, на Житомирщині здійснюється реалізація 5 інвестиційних проектів на 5 підприємствах, загальний обсяг інвестицій, передбачених інвестиційними проектами, складає 11,6млн. дол. США, у тому числі від іноземних інвесторів – 6,9 млн дол. США.
З початку реалізації цих інвестиційних проектів фактично залучено 46,0  млн. дол. США інвестиційних ресурсів, що у 4 рази більше від загального обсягу інвестицій по схвалених інвестиційних проектах. У загальному обсязі отриманих інвестицій 5,1 млн.дол. США, або 44,0 відс. до обсягу, передбаченого інвестиційними проектами, надійшло від іноземних інвесторів.
Згідно декларацій з податку на прибуток за I квартал 2012 року суб’єктами, що реалізують інвестиційні проекти на територіях пріоритетного розвитку області, отримано доходів на суму 87,2 млн.грн. Витрати становлять 84,2 млн.грн.
Підприємствами, що реалізують інвестиційні проекти, на 01.06.2012р.  нараховано до зведеного бюджету 5,5 млн.грн. платежів та зборів, з них податку на прибуток у сумі 0,9 млн.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...