• Головна
  • Житомирськими податківцями порушено 5 кримінальних справ за ухилення від сплати податків
10:30, 9 серпня 2012 р.

Житомирськими податківцями порушено 5 кримінальних справ за ухилення від сплати податків

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПС у Житомирській області за І півріччя 2012 року за результатами проведених перевірок сумнівних фінансових операцій донараховано та стягнуто до бюджету 2,6 млн.грн. Всього забезпечено надходження до бюджету у сумі понад 3, млн.грн.За січень-червень 2012 року складено 47 висновків, по 17 з яких порушені кримінальні справи, в т.ч. 5 - за ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 2 - за ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), 10 - за ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).
За пріоритетними напрямками діяльності підрозділу:
- у сфері держзакупівель складено 14 висновків, за якими порушено – 4 КС, донараховано та стягнуто до бюджету – 336 тис.грн.;
- у сфері надрокористування – складено 3 висновки, за якими порушено – 1 КС, донараховано – 416тис.грн.;
- у сфері земельних відносин – складено 3 висновки, донараховано та стягнуто до бюджету – 80 тис.грн.;
- у сфері обігу цінних паперів – складено 1 висновок;
- в інших приоритетних сферах діяльності – складено 25 висновків за якими порушено 12 кримінальних справ, донараховано та стягнуто до бюджету – 2,3 млн.грн..
Також, протягом відповідного періоду, за дорученням слідчих проведено аналіз фінансово-господарських операцій 52 суб’єктів господарювання та складено довідки для подальшого використання при проведенні слідчих дій, порушено 5 кримінальних справ за ухилення від сплати податків. За результатами проведених відділом заходів в межах кримінальних справ надійшло до бюджету практично півмільйона гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...