• Головна
  • У Житомирі рятувальна служба на воді працює з порушенням охорони праці
10:00, 9 серпня 2012 р.

У Житомирі рятувальна служба на воді працює з порушенням охорони праці

За повідомленням прес-служби теруправління Держгірпромнагляду, фахівцями теруправління Держгірпрмнагляду у Житомирській областіпроведено планову перевірку стану охорони праці та промислової безпеки на житомирській міській комунальній рятувальній службі на воді.

Виявлено 32 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, зупинено 6 одиниць устаткування та обладнання, притягнуто до відповідальності начальника служби.

Серед виявлених порушень найбільш суттєві такі: відсутній дозвіл на право виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування з підвищеною небезпекою; посадові особи не пройшли перевірку знань з питань охорони праці; електроустановки та ручна лебідка не пройшли опосвідчення; не проведені чергові електричні виміри електрообладнання; не проведено випробування на міцність приставних драбин, страхувальних мотузок та засобів індивідуального захисту; не обладнаний захисними огородженнями станок універсальний для розпилу дерев’яних виробів.

Керівництву вручено приписи з вимогою усунути виявленні недоліки та порушення з промислової безпеки та охорони праці та розпорядження на заборону експлуатації обладнання, яке створює загрозу життю працюючих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...