• Головна
  • У Житомирі розпочався танцювальний марафон «Промінь Надії»
благодійний телепроект
10:24, 7 вересня 2017 р.

У Житомирі розпочався танцювальний марафон «Промінь Надії»

благодійний телепроект

З 05 вересня в Житомирі розпочався благодійний телепроект танцювальний марафон «Промінь Надії» на підтримку дітей та молоді з особливими потребами. Нагадаємо, що перший сезон цього проекту відбувався у 2010 – 2011 роках на обласному телебаченні.

Мета проекту: Допомога в адаптації дітей з особливими потребами шляхом участі в танцювальному марафоні; освоєння навиків танцю, артистизму, майстерності з образотворчого мистецтва дітьми з інвалідністю; допомога в здійсненні мрій дітей з особливими потребами; оздоровлення дітей та їх членів родин разом з набуттям різноманітних навичок, які допоможуть адаптуватись в суспільстві.

У ході реалізації проекту пройде відбір 15 хореографічних колективів для проведення телепроекту танцювального марафону.

Проект вбачає зйомку та трансляцію історій з життя дітей з інвалідністю та їх родин, участь їх у майстер-класах з образотворчого мистецтва, театрального мистецтва та хореографії.

Учасники проекту матимуть змогу поліпшити здоров’я в таборі поблизу Бердичева, ( протягом 7 днів) який нам радо надала БО «Відкрите серце».

Для поліпшення матеріального становища та моніторингу набутих навиків на майстер-класах буде проведено ряд благодійних аукціонів(перший аукціон в прямому ефірі). На обласному телебаченні проходитиме у прямих ефірах танцювальний марафон за участю хореографічних колективів та дітей з інвалідністю.

Телепроект сприятиме формуванню у суспільстві толерантного ставлення до дітей з особливими потребами, розвитку здібностей дітей з інвалідністю, набуття ними навичок та певних знань з образотворчого, театрального мистецтва, поліпшенню здоров’я, інтеграції їх у суспільство.

Танцювальні колективи покажуть приклад родинам де виховуються діти-інваліди, що треба розвивати своїх дітей в різних творчих напрямках. Завдяки художнім колективам планується організувати збір коштів на потреби родин-учасників проекту. Також кожній дитині з інвалідністю – учаснику проекту, організатори разом з партнерами здійснять одну заповітну мрію.

Майстер-класи для дітей з особливими потребами відбуватимуться і в хореографічних колективах міста, а також в творчій лабораторії, яка відкрилась в ЗОШ №7.

Більш детальна інформація за тел. 096 468 17 65.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #діти #інвалідність #марафон #телепроект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...