• Головна
  • У Житомирі відбувся Другий форум інтегрованого розвитку міста
17:11, 11 вересня 2017 р.

У Житомирі відбувся Другий форум інтегрованого розвитку міста

11 вересня, у Житомирському відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», проходить Другий форум «Інтегрований розвиток Житомира», організаторами якого є Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Форум є складовою проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та має на меті налагодження дієвої взаємодії громади і влади. У роботі Форуму беруть участь: міський голова Сергій Сухомлин, директор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт, представники депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради, керівники громадських організацій.      

Програма Форуму передбачає бліц-аналіз пріоритетних напрямів розвитку Житомира, презентацію напрацювань проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»: «Інтегрований розвиток Житомира: де ми зараз», «Пріоритетні напрями впровадження проекту у 2017 - 2018 роках», а також роботу в форматі «Світове кафе» над аналізом пріоритетів розвитку Житомира до 2030 року.

По завершенню Форуму його учасники будуть запрошені на  офіційне відкриття Інформаційного центру інтегрованого розвитку Житомира 2030 та офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» за адресою: вул. Покровська, 6 (другий поверх), м. Житомир. Під час відкриття Інформаційного центру відбудеться оголошення результатів громадського голосування за кращий демонстраційний проект, який буде реалізовано протягом 2018 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #форум #інтеграція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...