• Головна
  • Сміттєвий полігон VS роздільного збору сміття: що оберуть житомиряни
09:28, 18 вересня 2017 р.

Сміттєвий полігон VS роздільного збору сміття: що оберуть житомиряни

Усі 270 тисяч житомирян є власниками Комунального автотранспортного підприємства 0628, яке щоденно вивозить близько 60% загальноміських відходів на смітник, що розміщений на Крошні, площею 21 гектар.

Саме таку позицію висловили автори проекту "Житомир - не смітник!" Ірина Мороз (ГО "Агенція Регіонального Розвитку "МОЛОДЬ УКРАЇНИ") та Віталій Сівко (ГО "ХХІ покоління").

Сміттєвий полігон VS роздільного збору сміття: що оберуть житомиряни , фото-1

Фото документів надані Іриною Мороз та Віталієм Сівком.

"Є посадові особи у Житомирській міській раді, які ставлять "палиці" у належне впровадження нашого проекту і до цього часу контейнери, які придбані в Харківського заводу, з червня вже 4 місяці стоять на території КАТП 0628 і їх ніяк не можуть розставити по місту зігдно локацій, які були оприлюднені на сайті Житомирської міської ради. Для чого це все робиться? Ми знаємо відповідь - щоб спочатку не розставити контейнери, а потім сказати, що з проектом щось не так", - переконані автори.

Нагадаємо, що 15 червня на вулиці Михайлівській та майдані Соборному представили житомирянам перші спеціальні сміттєві баки для роздільного збору. Так було покладено початок реалізації другого проекту бюджету участі «Житомир – не смітник!»

"Наші нові 5 проектів "Житомир - не смітник!" пройшли верифікацю успішно без жодних зауважень і координаційною радою винесені на загальноміське голосування. Що це значить? А те, що координаційна рада усвідомлює, що цей проект є вкрай необхідним, обгрунтованим, економічно вигідним для Житомира. Звісно, житомиряни можуть обирати інші проекти. Але, повірте, якщо Житомир з часом порине у смітті, то жодні спортивні майданчики, сквери, фонтани не врятують Вашого здоров'я", - зазначають автори проекту.

 Довідково: В рамках проекту було закуплено 190 спеціальних сміттєвих баків для роздільного збору сміття. Завдяки економії на електронних торгах вдалось закупити більше сміттєвих баків.

Всього бюджет проекту склав 969 тисяч гривень. Вартість однієї урни склала 2,6 тисячі гривень, а великої 4,6 тисяч. Об’єкти мають антивандальне покриття та повністю виготовлені із металу. Крім того, маленькі урни мають пристосування для недопалків.

Локації, де мають бути встановлено урни та контейнери.

Сміттєвий полігон VS роздільного збору сміття: що оберуть житомиряни , фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #сміття #полігон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...