• Головна
  • У Малинському районі грибники натрапили на снаряди
16:47, 18 вересня 2017 р.

У Малинському районі грибники натрапили на снаряди

18 вересня група піротехнічних робіт Управління ДСНС у Житомирській області знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Обидві знахідки виявлено у Малинському районі.

Зокрема, в с. Зибин чоловік пішов у ліс по гриби. Проходячи стежкою, він побачив біля кущів невідомий предмет, що лежав на поверхні землі. Чоловік припустив, що це військовий снаряд, про що і сповістив рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 76 мм часів минулих війн.

Подібний випадок зафіксовано і в с. Єлівка того ж району. Там грибник відшукав у лісі ще одну підозрілу знахідку, про яку повідомив за номером «101». Нею виявилась мінометна міна калібром 120 мм часів минулих війн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#малин #грибники #снаряди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...