• Головна
  • У Любарському районі в ДТП загинув водій ВАЗу
12:41, 25 вересня 2017 р.

У Любарському районі в ДТП загинув водій ВАЗу

24 вересня о 18:54 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у дорожньо-транспортній пригоді, що трапилася на 77 км автодороги Житомир-Чернівці, поблизу с. Кутище Любарського району Житомирської області.

Вже на місці пригоди стало відомо, що водій легкового автомобіля «ВАЗ-21015» не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив лобове зіткнення з вантажівкою «DAF». Від удару легковик відкинуло на узбіччя дороги. Всередині автівки знаходився лише водій, який загинув на місці пригоди.

За допомогою гідравлічних ножиць та шанцевого інструменту рятувальники розігнули пошкоджені конструкції кузова легковика та деблокували загиблого водія. Водій та пасажир вантажівки не постраждали.

До проведення аварійно-рятувальних робіт залучалося 5 чоловік особового складу та 1 одиниця пожежної техніки.

О 19:55 чергове відділення бійців ДСНС повернулося у розташування частини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#любар #дтп #загиблий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...