• Головна
  • До Житомира приїхали волонтери Корпусу Миру США
10:01, 26 вересня 2017 р.

До Житомира приїхали волонтери Корпусу Миру США

Упродовж 11 тижнів у місті Житомирі працюватимуть волонтери Корпусу Миру США. 26 вересня у приміщенні Житомирської міської ради добровольці поспілкувалися з керівництвом міста: Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним й заступником міського голови Матвієм Хреновим.

Волонтери з Америки в навчальних закладах міста викладатимуть англійську мову. Також вони допомагатимуть учителям розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі і допомагатимуть студентам набути навички володіння англійською. Волонтери планують підготувати міський методичний семінар для вчителів англійської мови.

Під час зустрічі з добровальцями житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів про розвиток міста Житомира та плани на майбутнє.

«Ми вже півтора року працюємо над стратегією розвитку міста. Наше основне завдання стати більш відкритими для світу. Одним із моментів стратегії, на який ми ставимо акцент, це розвиток спорту та освіти. Дякую за вашу роботу, за ту енергію, що ви витрачаєте. Ви відкриваєте світ для наших дітей та молоді», – зазначив Сергій Сухолмин.

Основною метою перебування Корпусу Миру в Житомирі є надати волонтерам можливість зрозуміти норми і традиції української культури, а також розвинути навички, необхідні для якомога швидшого пристосування до життя в українських громадах. Волонтери  матимуть змогу отримати необхідну інформацію завдяки заняттям та заходам, що  передбачені підготовчою програмою.

Довідково: Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли перший український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні. Основні цілі програми: допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації; сприяти кращому розумінню американців українцями; сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #корпусмиру #сша #волонтери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...