• Головна
  • У Житомирі протестували проти житлового шахрайства з боку чиновників
13:40, 15 серпня 2012 р.

У Житомирі протестували проти житлового шахрайства з боку чиновників

15 серпня Житомирська міська організація ВО “Свобода” пікетувала Житомирську міську раду з метою приверення уваги до проблем незаконного позбавлення житла шляхом шахрайства. Напередодні до голови міської організації ВО “Свобода” Михайла Сліпченка звернулося четверо житомирян зі скаргами, що через зговір чиновників та суддів вони лишилися без даху над головою.
Серед них – Олена Степанюк 1939 року народження, дитина війни, інвалід 2 групи. З 1964 року проживає в Житомирі за адресою вул.Черняхівського 6 кв.10.У 2008 році згідно з рішенням  міськвиконкому будинку № 6 по вул. Черняхівського було надано статус житлового з правом приватизації своїх квартир мешканцями будинку. Цього ж року знайомий чоловік запропонував зробити в її кімнаті № 10 ремонт, надавши їй право тимчасово мешкати в кімнаті № 11 вищевказаного будинку. Після проведення ремонту в кімнаті № 10, Степанюк не було допущено до її помешкання, двері замурували. Олені Іванівні було запропоновано і надалі проживати в кімнаті № 11, яка  на той момент вже була приватизована даним громадянином разом із іншими кімнатами, включаючи кімнату № 10. Степанюк звернулася в Прокуратуру міста Житомира, після чого заступником прокурора міста Житомира був направлений позов до суду з приводу визнання недійсним свідоцтва про право власності чоловіка на кімнату № 10, в якій з 1964 року проживала Степанюк. 27 квітня 2012 року Корольовський районний суд міста Житомира відмовив у позові заступника прокурора за безпідставністю.20 червня 2012 року Апеляційний суд Житомирської області відхилив апеляційну скаргу Степанюк і рішеня Корольовського районного суду залишив без змін.
“Таким чином було грубо порушене конституційне право громадянки України Олени Іванівни Степанюк, дитини війни, яка відбудовувала Житомир у важкі післявоєнні часи, а сьогодні на собі відчула “покращення життя вже сьогодні”, фактично залишившись одна без житла, кинута напризволяще”, - сказав під час виступу голова Житомирської міської організації ВО “Свобода” Михайло Сліпченко.
Михайло Сліпченко переконаний, Житомирська міська рада має втрутитися у ситуацію і допомогти Олені Степанюк та іншим людям, яких спіткала така біда, із вирішенням питання житла.
____-2

 ____-3

 ____-1

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...