Фонд госимущества пустит с молотка 15% акций Житомиргаза. Стартовая цена 9,7 млн грн

Фонд госимущества Украины объявил о планах продажи 15,864% пакета акций компании ПАО «Житомиргаз».

На приватизационных конкурсах в сентябре намерены продать пакеты акций 12 газоснабжающих компаний - «Днепропетровск-», «Запорожье-», «Луганск-», «Лубны-», «Кременчуг-», «Житомир-», "Сумы-", "Винница-", "Тысменица-", "Крым-", "Волынь-", "Черновцыгаз".

Как говорится в официальном издании Фонда «Ведомости приватизации» от 15 августа, приватизационный конкурс по продаже 26% ПАО «Днепропетровскгаз» будет проведен 5 сентября т.г. Стартовая цена госпакета установлена в размере 58 млн грн, шаг торгов - 600 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 5,2 млн грн.

25% ПАО «Запорожьегаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 6 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 80,6 млн грн, шаг торгов - 150 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 3,9 млн грн.

26% ПАО «Луганскгаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 7 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 80,6 млн грн, шаг торгов - 810 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 3,9 млн грн.

26% ПАО «Лубныгаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 11 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 330 тыс грн, шаг торгов - 5 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 2,6 млн грн.

26% ПАО «Кременчуггаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 12 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 6,7 млн грн, шаг торгов - 70 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 1 млн грн.

25,788% ПАО «Сумыгаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 10 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 15,6 млн грн, шаг торгов - 160 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 4 млн грн.

22,059% ПАО «Винницагаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 14 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 1,5 млн грн, шаг торгов - 15 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 3,2 млн грн.

15,864% ПАО «Житомиргаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 17 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 9,7 млн грн, шаг торгов - 100 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 3,4 млн грн.

26% ПАО «Тысменицагаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 13 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 160 тыс. грн, шаг торгов - 2 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 720 тыс. грн.

23,989% ПАО «Крымгаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 20 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 41,8 млн грн, шаг торгов - 420 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 8 млн грн.

23,416% ПАО «Волыньгаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 19 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 24,3 млн грн, шаг торгов - 250 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 2,6 млн грн.

20,393% ПАО «Черновцыгаз» планируется выставить на приватизационном конкурсе 18 сентября т.г. Стартовая цена данного госпакета установлена в размере 6,7 млн грн, шаг торгов - 70 тыс. грн. Покупатель пакета будет обязан в течение трех лет с момента покупки инвестировать в развитие предприятия 2,3 млн грн.

Ранее, Кабинет министров Украины своим постановлением от 10 октября 2011 г. поручил НАК «Нафтогаз Украины» передать государственные пакеты акций 48 предприятий по газоснабжению и газификации (гор- и облгазов) из уставного капитала компании Фонду госимущества для их последующей приватизации.

Журнал Житомира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
1 перегляд у вересні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Впровадження інклюзивної освіти та сімейних форм виховання зменшує кількість дітей в загальноосвітніх школах-інтернатах. Батьки все частіше обирають звичайні школи та сімейне виховання, повідомили в ОДА. — Кожного року у нас зменшується кількість дітей в інтернатах. У цьому навчальному році не відкрилися перші класи в Ушомирській і Новоград-Волинській загальноосвітніх школах-інтернатах та у Вишевицькій і Довбиській спеціальних школах-інтернатах. Загальна к...
Партнерский материал
Останнім часом місто Слов'янськ на світовій арені звучав тільки в контексті військових дій на Донбасі. Проросійські найманці захопили місто в квітні 2014 року, з тих пір Слов'янськ був у всіх на слуху. Про нього говорили по телевізору, писали в інтернеті і газетах, говорили в кабінетах чиновників. Після того, як сепаратисти разом з найманцями покинули місто під натиском українських військових, у Слов’янську настав мир. Сьогодні тут по вулицях безтурботно г...
Новини компаній
З 21 до 23 вересня у всіх фірмових Магазинах Dnipro-M по всій Україні пройде відразу кілька акцій. У Вас є чудова можливість виграти новітній електроінструмент, обміняти старе обладнання або заощадити до 3000 гривень завдяки акційним наборам! Хіба можна таке пропустити? Немає часу ходити по магазинах? Тоді замовляйте онлайн - всі умови акції поширюються на відвідувачів офіційного сайту Dnipro-m. Розіграш ТОП 3 електроінструментів для дому В кінці вихідних...
Суспільство
Вони допомагають створити привабливий імідж Житомирщини. Вручення відзнак «Почесний амбасадор Житомирщини» відбулося 19 вересня. При виборі почесних амбасадорів комісія керувалася трьома основними критеріями: тісний зв’язок з Житомирщиною, авторитетність у своїй галузі, публічна упізнаваність кандидатів, повідомили в ОДА. Прийом заявок тривав місяць з 17 серпня до 17 вересня. Надійшло більше 60 заявок, крім того, комісія вносила і свої пропозиції. Почесні...
Новини компаній
Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк, які входять у міжнародну банківську групу ABH Holdings S.A. зі штаб-квартирою в Люксембурзі, об'єднують свої активи, щоб стати найбільшим приватним банком України. Про те, як відбувається злиття, коли воно завершиться і які вигоди від нього отримають клієнти, нам розповіла Тетяна Іваненко, регіональний керівник із продажу та дистрибуції Північного регіону Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку. Коли Альфа-Банк Україна та Укрсо...
Кримінал
Правоохоронці викрили протиправну діяльність керівника спеціалізованого навчального закладу Житомирського району. Керівник закладу інтернатного типу разом із дочкою і зятем організував трудову експлуатацію людей для власної вигоди, повідомили в ГУ НП у Житомирській області. – Днями працівники поліції провели низку санкціонованих обшуків за місцем роботи фігуранта, і за його місцем проживання. У результаті слідчих дій були вилучені красномовні докази протип...
Суспільство
На сьогодні між країнами діє угода про безвізові поїздки. Документ передбачає, що громадяни України зможуть відвідувати Грузію на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карт, які містять безконтактний електронний носій, повідомив офіційний сайт МВС України. На сьогодні між країнами діє угода про безвізові поїздки від 31 березня 1999 року. Угода звільняє громадян від оформлення довгострокових віз для перебування або проживання на строк більше 90 днів.
Суспільство
Таку послугу тепер надають в Радомишлі. Урочиста презентація проекту та вручення свідоцтва про шлюб першій парі, яка вирішила скористатися новою послугою, відбулася на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль», повідомили в Головному теруправлінні юстиції. — Усе, що ми робимо, реформи, які ми впроваджуємо, - заради скорочення бюрократичних процедур та наближення  доступу наших громадян до послуг, передбачених сімейним законодавством, – ска...
Суспільство
Дістатись до фестивалю можна маршрутними таксі №109, 177 та іншим транспортом Чуднівського напрямку. Програмою фестивалю передбачається проведення змагань зі спортивної рибної ловлі "Тетерівський хижак-2018" (дорослі учасники рибалитимуть з човнів на спінінг, а діти у супроводі батьків  на поплавкову вудку з берега), повідомили організатори. Також у програмі - майстер-класи від найкращих шеф-кухарів області та кулінарний батл, катання на човнах Драконах, п...