• Головна
  • Заступник начальника обласного ДАІ розповів, чому на Житомирщині зросла кількість резонансних ДТП (ФОТО)
16:31, 15 серпня 2012 р.

Заступник начальника обласного ДАІ розповів, чому на Житомирщині зросла кількість резонансних ДТП (ФОТО)

14 серпня в УДАІ УВМС України в Житомирській області було проведено прес-конференцію для представників ЗМІ за участю заступника начальника УДАІ УМВС полковника міліції Прохоренко І.М. До представників мас-медіа доведено результати проведення першої декади «місячника безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті».
Спільно з Управлінням Укртрансінспекції у Житомирській області підготовлено та затверджено план організаційно-практичних заходів щодо посилення профілактики аварійності та тяжкості її наслідків на вулично-дорожній мережі. Проведено аналіз аварійності за основними критеріями (по місцям, дням та годинам скоєння, причинам та видам) відповідно до якого внесено відповідні зміни до дислокації несення дорожньо-патрульної служби.
В рамках місячника безпеки дорожнього руху, з метою виявлення та попередження причин скоєння ДТП з тяжкими наслідками, у період з 3 по 5 серпня проведено цільові заходи „П’яний водій - злочинець” у ході яких складено                   111 адміністративних протоколів на нетверезих водіїв. Дані заходи будуть продовжені з 17 по 19 серпня та з 25 по 27 серпня.
Спільними мобільними групами з числа працівників апарату УДАІ, Державної служби боротьби з економічними злочинами, Головної Державної інспекції на автомобільному транспорті та Державної податкової служби здійснюються перевірки на автобусних маршрутах, у тому числі, під час здійснення нерегулярних перевезень та в нічний час. Упродовж 10 днів вказаними групами задокументовано 140 порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень, у тому числі 5 фактів надання послуг з перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів. Виявлено 29 випадків здійснення перевезень пасажирів з 22.00 до 06.00 у режимі нерегулярних перевезень автобусами, не обладнаними тахографами, 4 факти керування автобусом без ліцензійної картки під час надання послуг з перевезення пасажирів.  
Під час перевірок пасажироперевізників особлива увага приділяється питанням діяльності фахівців з безпеки дорожнього руху на підприємствах, зберігання транспортних засобів за визначеними місцями стоянок, забезпечення проведення щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв та контролю технічного стану автобусів. У продовж 10 днів у ході перевірок виявлено                         28 порушень вимог Закону України «Про дорожній рух», у тому числі 5 фактів порушення проведення щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв та контролю технічного стану автобусів. В автогосподарствах підприємств та організацій було організовано та проведено 47 бесід з безпеки дорожнього руху.  
Загалом за період проведення заходів за 10 днів працівниками ДАІ задокументовано 2657 порушення Правил дорожнього руху, у тому числі 291, що скоєні водіями автобусів, з яких: керування в стані сп’яніння – 350, у т.ч. водіями автобусів – 1, перевищення швидкості – 626, у т.ч. водіями автобусів – 23, порушення правил обгону – 27, у т.ч. водіями автобусів – 2, створення аварійної ситуації – 17, у т.ч. водіями автобусів – 2, порушення правил зупинки-стоянки під час посадки і висадки пасажирів  – 102, перевезення автобусами пасажирів  понад встановлено кількість – 45, здійснення перевезень пасажирів з 22.00 до 06.00 у режимі нерегулярних перевезень автобусами, не обладнаними тахографами – 29.
Пресконференція 1

 пресконференція 2

 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...