• Головна
  • Президент України присвоїв житомирянину почесне звання «Заслужений вчитель України»
09:25, 29 вересня 2017 р.

Президент України присвоїв житомирянину почесне звання «Заслужений вчитель України»

Президент України присвоїв житомирянину почесне звання «Заслужений вчитель України»

28 вересня Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з працівниками освіти вручив нагрудний знак та посвідчення до почесного звання «Заслужений вчитель України» Віталію Шатківському.

Віталій Миколайович Шатківський, вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 30, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Інформатика», нагороджений Указом Президента України від 28 вересня 2017 року «Про присвоєння почесного звання «Заслужений вчитель України» переможцям всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм.

Віталій Шатківський своїм основним завданням вбачає підготовку професіональних користувачів комп’ютерної техніки. З цією метою використовує власні програмні продукти, онлайн-платформи для навчання, контролю і оцінювання результатів роботи учнів; технології квест-презентації, мережеве та онлайн-тестування; індивідуальні та групові форми роботи з учнями. Залучає їх до проектної діяльності, науково-дослідницької роботи. Веде на базі школи гурток «Програмування та дизайн».

Учні Віталія Миколайовича – призери постійно у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з інформатики, інформаційних технологій, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, міському конкурсі «Ярмарок ідей в галузі високих технологій».

Віталій Шатківський у 2012 році отримав Грант міського голови як розробник-адміністратор Інтернет-порталу «Сайт учнів м. Житомира», у 2014 році посів І місце у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка».

Творчий доробок вчителя занесений до каталогів ІV та VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Педагог постійно підвищує професійну кваліфікацію. Протягом квітня-червня 2017 року успішно опанував матеріал навчальних курсів з Веб-програмування від ІТ компанії Viseven, «Сервіси Google у професійній діяльності викладача/адміністратора навчального закладу», «Стратегічна взаємодія та математичне моделювання. Теорія Ігор» на онлайн-платформі Coursera. У рамках проекту з перезавантаження освіти міста Житомир у групі однодумців Віталій Миколайович розробляє проект «Профілакторій для освітян».

Педагогічне кредо Віталія Шатківського: «Учні вміють більше, ніж вони думають, потрібно розкрити ці вміння!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #шатківський #вчитель #порошенко #відзнака
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...