• Головна
  • У Житомирі депутати підтримали створення Агенції розвитку міста
10:34, 29 вересня 2017 р.

У Житомирі депутати підтримали створення Агенції розвитку міста

З метою створення умов для сталого розвитку міста Житомира на двадцять шостійсесії Житомирської міської ради 32 депутати підтримали рішення про створення комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради.

Заступник директора департаменту економічного розвитку Борис Пахолюк розповів про важливість прийняття такого рішення для міста:

«На сьогодні в Україні та Європі існує велика кількість грантових програм та проектів технічної допомоги, які готові працювати з українськими містами через неприбуткові організації. Агенція розвитку міста є інструментом залучення такої допомоги для впровадження інноваційних проектів в місті Житомирі та реалізації пріоритетних напрямків розвитку міста».

Агенція розвитку міста створюється з метою розробки та сприяння реалізації стратегії розвитку міста, надання аналітичної підтримки цьому процесу, залучення для проектів розвитку міста позабюджетних фінансових та інших ресурсів, інвестицій, а також налагодження партнерських відносин з містами побратимами та донорськими організаціями.

Також Борис Пахолюк зазначив, що Агенція стане центром підтримки підприємництва:

«Ми вже маємо ряд проектів набувачем технічної допомоги при впровадженні яких буде Агенція – це і створення центру підтримки малого та середнього бізнесу, створення якого підтримується Урядом Польщі, це створення «зеленого офісу» та ревіталізація водонапірної вежі, які підтримуються Урядом Швейцарської Конфедерації».

Агенція розвитку міста має стати центром компетенції та проектного управління в місті Житомирі для вже існуючих проектів, загальна вартість яких становить 75,0 млн. євро та нових проектів, залученням яких також буде займатися Агенція розвитку міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #агенціярозвитку #підприємці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...