• Головна
  • На Житомирщині підбили підсумки роботи органів податкової служби за 7 місяців 2012 року
11:23, 16 серпня 2012 р.

На Житомирщині підбили підсумки роботи органів податкової служби за 7 місяців 2012 року

14 серпня відбулося розширене засідання колегії ДПС у Житомирській області області, на якому було підбито підсумки роботи органів податкової служби області за сім місяців 2012 року та визначені завдання щодо забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів у другому півріччі поточного року.
Підбиваючи підсумки роботи органів податкової служби Житомирщини, голова ДПС в області Сергій Шинкаренко відзначив, що за 7 місяців 2012 року платниками податків Житомирської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 1710 млн. грн., що на 300,7 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.
При цьому до Державного бюджету за сім місяців 2012 року надійшло 755,9 млн. грн., що на 149,3 млн. грн. більше порівняно з 2011.
Як відзначалося на колегії, велика увага податкова служба області приділяє наповненню місцевих бюджетів, кошти з яких направляються на розвиток області та забезпечення благополуччя мешканців Житомирщини.
Завдяки налагодженій роботі житомирських податківців до місцевого бюджету за січень-липень 2012 року зібрано 954,3 млн. грн., що на 18,9 % або  на 151,4 млн. грн. більше надходжень у січні - липні 2011 року.
Голова ДПС у Житомирській області також окремо зупинився на питаннях, пов’язаних з податком на додану вартість. За січень - червень поточного року в порівнянні з відповідним періодом минулого року в цілому по області нарахування ПДВ зросли на 34,1 % (+89,3 млн.грн.) при зростанні операцій, оподаткувань, – на 14,5 відсотків. Значні обороти набрала система автоматичного відшкодування ПДВ. За 7 місяців в автоматичному режимі відшкодовано 48,5 млн.грн.
Серед завдань на майбутнє податківці визначили зростання надходжень в умовах зниження податкового тиску на платників податків. Цього можливо досягти, в першу чергу, за рахунок заходів щодо розширення бази оподаткування, руйнування схем мінімізації і стягненню податкового боргу.
Про результати роботи підрозділів податкової міліції області по упередженню фактів незаконного відшкодування з бюджету ПДВ, виявлення злочинів пов’язаних з ухиленням від сплати ПДВ, повідомив начальник відділення оперативного супроводження адміністрування ПДВ УПМ ДПС в області Олександр Ольшанський.
За 7 місяців поточного року податковою міліцією викрито 69 злочинів у сфері оподаткування, з яких 49 або 71 відсоток, – тяжкі та особливо тяжкі, - відзначив Олександр Ольшанський.
 Виявлено 39 ухилень від сплати податків в особливо великих розмірах, що становить 71 відсоток від загальної кількості тяжких злочинів.
До суду скеровано кримінальні справи по 80 злочинах, з них 35 за ухилення від сплати податків. Судами розглянуто 24 кримінальні справи, засуджено 6 осіб, у т.ч.1 до позбавлення волі.
Загальна сума збитків по матеріалах кримінальних справ, що перебувала у провадженні впродовж 7 місяців поточного року становила 9,7 млн.грн.
Всього за результатами  вжитих у січні-липні 2012 року заходів за участю податкової міліції області до Державного бюджету надійшло коштів на загальну суму 31,3 млн. гривень, у тому числі за рахунок заходів з оперативного супроводження скорочення податкового боргу у сумі 5,8 млн.грн., за рахунок участі у контрольно-перевірочній роботі – 6,2 млн. грн. та оперативно-профілактичних заходів – 19,2 млн. гривень.
Крім цього, колегія розглянула питання щодо декларування податку на прибуток, організації роботи щодо розгляду звернень громадян, стан боротьби з корупцією в органах ДПС області тощо.
Колегия

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам, які, ймовірно, скуштували «солодощі» з побутовою хімією
ПРИГОДИ
ТОП-5 місць для відпочинку взимку на Житомирщині
ТУРИЗМ
За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам на Житомирщині доведеться сплатити понад 600 тис. гривень
ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ
У Житомирі вже вп’яте за місяць «заміновують» торгові центри: чи виявили фахівці вибухонебезпечні предмети?
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...