
13:11, 16 серпня 2012 р.
На Житомирщині чоловіка покарають за носіння холодної зброї
Житомирські правоохоронці вилучили холодну зброю.
Минулої доби оперативники карного розшуку Брусилівського РВ у ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання у 39-річного жителя району виявили та вилучили ніж.
За повідомленням прес-служби УМВС в Житомирській області, ніж, згідно з висновком експерта є холодною зброєю колючо-ріжучої дії.
Правоохоронці нагадують, що за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу статтею 263 Кримінального кодексу України визначено покарання у вигляді накладення штрафів, або громадських робіт, або арешту, або обмеження волі на строк від двох до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
24 березня
20:35
23 березня
ТОП новини
Оголошення
10:18, 21 березня
12:28, 26 березня
19:03, 24 березня
live comments feed...