• Головна
  • Фінінспектори Житомирщини повернули державі понад 29 млн грн.
14:48, 16 серпня 2012 р.

Фінінспектори Житомирщини повернули державі понад 29 млн грн.

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області за 7 місяців 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 29,1 млн грн. До бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств (загальнодержавної та комунальної форм власності) у результаті контрольних дій упродовж звітного періоду додатково надійшло понад 3,3 млн грн.
Для забезпечення максимального відшкодування виявлених втрат державних ресурсів до порушників бюджетної дисципліни застосовано 122 фінансових санкції у вигляді призупинення та зупинення операцій з бюджетними коштами. Держфінінспекцією ініційовано 19 позовів перед об’єктами контролю та органами прокуратури, а також безпосередньо пред’явлено 18 позовів до суду на суму понад 2,7 млн грн.
Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни 70 матеріалів контрольних заходів передано до правоохоронних органів. За результатами їх розгляду порушено 18 кримінальних справ, ще 11 кримінальних справ порушено за результатами роботи фахівців інспекції, залучених правоохоронними органами у якості спеціалістів.
Постановами Держфінінспекції в Житомирській області за вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності упродовж січня – липня 2012 року притягнуто 426 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності – 287 осіб, звільнено із займаних посад 24 особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...