• Головна
  • У Житомирі житловий фонд, лікарні, школи та садочки готові до опалювального сезону
11:03, 3 жовтня 2017 р.

У Житомирі житловий фонд, лікарні, школи та садочки готові до опалювального сезону

Сьогодні, 2 жовтня, заступник міського голови Олександр Фещенко провів засідання оперативного міського штабу з розгляду питань про готовність міського господарства до початку опалювального сезону 2017-2018 років.
Під час засідання керівники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, відповідно до компетенції, звітували про: виконання заходів з підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. та щодо проведення робіт житлово-експлуатаційними підприємствами з перевірки димових та вентиляційних каналів в житлових будинках комунальної власності міста, у т.ч. - відомчого та кооперативного жилого фонду, ОСББ; готовність підвідомчих закладів освіти до опалювального сезону; виконання завдань щодо підготовки медичних установ до зими; стан готовності міських служб (сил та засобів) до осінньо-зимового періоду; стан підготовки об’єктів водопостачання та водовідведення, розрахунки за енергоносії, про якість води, накопичення матеріального резерву; стан підготовки дорожнього господарства та об’єктів благоустрою, міського громадського транспорту та мереж тощо.
Зокрема, Андрій Оніщенко, в.о. начальника управління житлового господарства міської ради зазначив: «Загальна кількість житлових будинків Житомира, підключених до централізованого опалення, становить 947, з них: комунальні та приватні ВЖРЕПи – 653; ЖБК – 113; ОСББ – 166; відомчий житловий фонд - 15 будинків. Видача актів та паспортів готовності до опалювального сезону 2017-2018 становить 100% (комунальна власність, ОСББ, ЖБК, відомчий житловий фонд). На даний час залишилося: завершити наповнення внутрішньо будинкових інженерних мереж теплопостачання; балансоутримувачам житлових будинків необхідно направити на адресу КП «Житомиртеплокомуненерго» листи про технічну готовність внутрішніх мереж опалення до подачі теплоносія».
Про 100% готовність до опалювального сезону всіх ОСББ м. Житомира прозвітував Артем Ражев, начальник управління муніципального розвитку. Готові до опалювального сезону і заклади охорони здоров’я міста. До початку опалювального сезону будуть завершені роботи з термомодернізації в декількох навчальних закладах міста у рамках реалізації проектів за кошти фонду СЕКО, тому на даний час стан готовності навчальних закладів міста до опалювального сезону становить 94%.
З метою забезпечення належної підготовки об’єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років КП «Житомиртеплокомуненерго», починаючи з квітня поточного року, розпочало виконання планових ремонтних робіт на аварійних ділянках теплових мереж, які визначені за результатами обстежень після гідравлічного випробування мереж. Виконано капітальний і поточні ремонти аварійних теплових мереж, у тому числі - із застосуванням попередньо ізольованих труб. Зокрема, проведено поточний ремонт: 55 котелень, 75 ЦТП (центральний тепловий пункт), 145,32 км теплових мереж. Також здійснено заміну 1, 617 км аварійних теплових мереж.
Опалення планується ввімкнути з 15 жовтня. Заклади освіти та охорони здоров’я можуть бути підключені до опалення вже сьогодні – за необхідністю по їх заявці на КП «Житомиртеплокомуненерго».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зима #житомирщина #опалення #підготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...