5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги

5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги, Витковская Ванда Вячеславовна

У 5-трирічного житомирянина Жені Васильчука два дуже рідкісних генетичних захворювання – недосконалий остеогенез ( в народі – хвороба “кришталевої людини”) та Синдром Ескабара. Хлопчик не може ходити, бо кістки дуже крихкі, а суглоби деформовані. Хлопчику готові допомогти в Харківському інституті ім. Сітенко, але у батьків немає можливості оплатити лікування, вартість якого складає понад 270 тис. грн.

«Ми зараз у Харкові. Лікарі запитують, чи є в наш кошти, щоб почати операцію. А їх немає. І час грає проти нас», – розповіла мама Жені – Алла Васильчук.

Женя перебуває на диспансерному обліку з народження.За п’ять років життя у нього було понад 20 переломів! Батьки хлопчика просять про допомогу, щоб врятувати їх маленького синочка і дати йому шанс на повноцінне життя. На Женю чекає багато етапів хірургічного втручання..

“Женя у нас веселий, ввічливий, привітний, добрий, розумний, товариський хлопчик. Він розуміє, що не може ходити, але дуже хоче і завжди питає:“Мамо, я також буду бігати, як усі дітки?”. Нам, батькам, це болісно чути, а ще боляче, що ми не взмозі допомогти.Наразі Женя проходить лікування в Харківському інституті ім. Сітенка, лікарі з інститута сказали, що готові допомогти нашому сину. Надію на повноцінне життя може дати досить складна та унікальна операція – реконструкція нижніх кінцівок із застосуваннямінтрамодулярних телескопічних стержнів. Таких стержнів потрібно чотири, іх вартість складає 270 тис. грн.Але у нас немає таких грошей, живемо на невелику зарплату чоловіка. Виховуємо, ще одного сина.Я не працюю, бо дитина потребує постійного догляду.Можемо сподіватися лише на допомогу добрих людей”, – розповіла мама Жені Алла.

5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги, фото-1 5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги, фото-2 5-річний житомирянин Женя Васильчук, який має рідкісну хворобу, потребує допомоги, фото-3
житомир женя дитина допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі