![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:44, 6 жовтня 2017 р.
У Житомирі продовжили голосування за проекти бюджету участі
![У Житомирі продовжили голосування за проекти бюджету участі У Житомирі продовжили голосування за проекти бюджету участі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час засідання Координаційної ради, 6 жовтня, було прийнято рішення продовжити загальноміське голосування за кращі проектні пропозиції до бюджету участі 2018 року на три календарних дні до 13 жовтня 2017 року (включно).
Також, у зв’язку з виявленням систематичних порушень під час загальноміського голосування вважати недійсними голоси голосуючих, що були віддані за проектні пропозиції бюджету участі методом «Email» на сайті pb.zt-rada.gov.ua.
Координаційною радою були прийняті до уваги скарги та звернення жителів міста щодо перебігу голосування. Тому було прийнято рішення зняти з переліку проектні пропозиції, що допущені до загальноміського голосування, під номером № 32, № 33, № 34 через виявлені факти використання адміністративного ресурсу комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради, керівником якого є автор проектних пропозицій.
З рішенням можна ознайомитисятут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:17, 22 липня
9
17:37, 13 липня
13:33, 13 липня
16:49, 23 липня
1
14:56, 15 липня
live comments feed...