![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
09:07, 9 жовтня 2017 р.
У Житомирі пройшов міжнародний турнір з японських шахів сьогі
У Житомирі завершився турнір, який мав статус міжнародного з японських шахів сьогі «Zhytomyr Shogi Open 2017», які проводили протягом двох днів 7-8 жовтня у Житомирі в приміщенні житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича.
Турнір організовано Федерацією шахів Житомирської області і міжнародним гросмейстером з шахів Сергієм Кривошеєю за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Головний суддя «Zhytomyr Shogi Open 2017» Сергій Трохимишин.
Склад учасників був досить різноманітний, як за рівнем гри, так і за географією. До Житомира приїхали гості з Білорусії(м. Мінськ), Києва, Рівного, Кременця.
Турнір проходив за швейцарською системою в 6 турів. Контроль часу – 30 хвилин кожному гравцеві + 1 хвилина беємі.
Перше місце вигравши другий турнір підряд виборов Житомирянин Сергій Кривошея(3 дан), набравши 6 очок з 6 можливих.
Другим став гість з Білорусії Старикевич Антон(2 дан), який набрав 5 очок.
Третім також гість з Білорусії Щьослєнок Петро(3 дан), який набрав 4 очка.
Також в рамках турніру «Zhytomyr Shogi Open 2017», було організовано бліц-турнір з сьогі 6 жовтня 2017 року. В ньому прийняли участь 6 учасників, серед яких одна дівчина. Турнір проходив за коловою системою у 5 турів котроль часу 7 хвилин кожному учаснику до кінця партії.
Бліц-турнір завершився перемогою за додатковими показниками(коеф. Бергера) Кривошея Сергія, другим став Крячко Іван з м. Рівного, третім Шевчук Віктор м. Кременець.
Переможці отримали кубки і пам’ятні призи, а всі учасники отримали на згадку про турнір, сувеніри від організаторів турніру.
«Сьоги – інтелектуальний вид спорту №1 у Японії. Попри спільні є і відмінні риси в порівнянні з шахами. Ряд фігур ходять як і в класичних шахах, проте є відмінності, і досить суттєві. Наприклад розмір дошки, яка в сьогах 9х9, немає ферзя, проте, є золотий і срібний генерал. Сьогі це не просто гра, це спосіб долучитися до японської культури», – каже міжнародний гросмейстер з шахів Сергій Кривошей, який має 3 дан з японських шахів-сьоги.
Федерація шахів Житомирської області запрошує всіх бажаючих на наступний турнір, який відбудеться в грудні 2017 р. в м. Житомир з сьогі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...