![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
10:12, 9 жовтня 2017 р.
У Житомирі навчали створювати незвичні авторські обереги, ляльки-чарівниці
![У Житомирі навчали створювати незвичні авторські обереги, ляльки-ча... У Житомирі навчали створювати незвичні авторські обереги, ляльки-чарівниці](/dist-assets/images/cap.jpg)
У кав'ярні "Теретенія" майстриня та льлькарка Ольга Дідківська провела майстер-клас з виготовлення цікавої прикраси для помешкання, помічниці в хатніх клопотах, або як сама майстриня називає "подруги для домового". 5 жовтня всі охочі змогли поринути у справжню лялькову магію.
Перш за все Ольга Дідківська розповіла, що робити такий оберіг слід лише з гарним настроєм і вкладати в нього позитивну енергію. З допомогою майстрині кожен учасник, незалежно від вмінь та навичок виготовив свою ляльку-чарівницю.
Навчання супроводжувалось історією створення іграшки, її символікою та різновидами.
Сама ж майстриня займається виготовленням таких незвичних лялечок вже більше 12 років. Її авторські ляльки відзначаються позитивною енергетикою. Вони - розкішні, вишукані та фантазійні.
«Це спосіб мого життя, у якому просто немає місця для інших хобі. Тому моє хобі – прикрашати світ. Дар людині хтось дає і якщо не ділитися ним з іншими, то той хтось може його й відібрати. Часто розповідають, що мої ляльки приносять зміни в життя і я щаслива від цього»,- ділиться Ольга Дідківська.
Сама художниця зізнається, що багато шукала і знаходила себе в ремеслі і мистецтві, оволодівши різними професіями. Але вона не зупиняється на досягнутому. Вона працює художником по костюму, вишиває, плете гачком і спицями, створює мереживо, займається моделюванням етнічного костюму, інтер’єрною скульптурою із пап’є-маше, живописом. Художниця брала активну участь у багатьох мистецьких проектах. Майстриня працює на великих форматах, любить горизонтальні епічні композиції. Вона надзвичайно тонко відчуває фактуру тканини, колір, матеріал і обирає відповідну техніку роботи з ним.
Нагадаємо, що майстер-клас приурочили да закриття в кав'ярні-кондитерській "Теретенія" авторської виставки Ольги Дідківської "Подорож у Королівство Муз".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
07:24, 17 липня
10:07, 19 липня
6
19:31, 24 липня
3
18:12, Вчора
2
live comments feed...