• Головна
  • Проект «Подаруй шанс» стає традиційним у Житомирі
16:04, 9 жовтня 2017 р.

Проект «Подаруй шанс» стає традиційним у Житомирі

Проект «Подаруй шанс» стає традиційним у Житомирі

Всесвітній День паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня. В 2017 році цей день припадає на 14 жовтня. Організатором Всесвітнього Дня паліативної допомоги є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток паліативної допомоги у всьому світі.

З 01 по 31 жовтня на Житомирщині реалізується традиційний щорічний інформаційно-просвітницький, музично-мистецький соціальний проект «Подаруй шанс»ініційованийблагодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється» спільно з управліннями охорони здоров’я та культури Житомирської міської ради за фінансової підтримки програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження», за підтримки просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини,обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради, КВНЗ «Житомирського інституту медсестринства» та Центру творчості «Антена».

В рамках проекту відбудуться наступні заходи:

  • 10 жовтня 2017 рокуу приміщенні конгрес-центру КВНЗ «Житомирського інституту медсестринства» –відкрита науково-практична конференція та прес-конференція на тему: «Роль медичного працівника і громадськості у вирішенні проблем паліативної допомоги»(початок о 11.00)за участю провідних фахівців охорони здоров’я;
  • 12 жовтня 2017 рокуу приміщенні палацу культури Житомирської міської ради –інформаційно-просвітницький, музично-мистецький соціаль-ний концерт до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Подаруй шанс» (початок о 15.00).У концерті візьмуть участь молоді музиканти, співаки, поети, танцюристи Житомирщини спільно з відомими артистами та театральними діячами. До зали запрошені представники влади, творчої інтелігенції, громадських, благодійних організацій.

З метою привернення уваги громадськості до проблем паліативних хворих у вестибюлі палацу культури працюватиме фотовиставка світлин«Покращення якості життя на кінцевій стадії невиліковної хвороби»та виставка малюнків, творчих робіт онкохворих дітей«Вірю, мрію, живу!». Також буде створено спеціальну фотозону й проведено молодіжні флешмоби«Зніми рожеві окуляри»та«Капелюха на вуха»до яких зможе приєднатися студентська молодь та усі бажаючі.

  • Крім того,упродовж жовтня 2017 рокуволонтерами планується здійснити«візити добра»до паліативних хворих у лікувальні заклади та відвідати їх удома.

Цілі Всесвітнього Дня паліативної допомоги полягають у підвищенні інформованості світової громадськості про проблеми паліативної допомоги та хоспісів, сприяння у створенні умов для того, щоб люди могли висловити свої думки про проблему; підвищення розуміння медичних, соціальних, практичних і духовних потреб людей, які мають невиліковні захворювання та членів їх сімей; сприяння становленню та розвитку благодійних фондів, здатних підтримувати та розвивати рух паліативної допомоги у всьому світі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #проект #паліативнадопомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...