• Головна
  • У Житомирі перепоховали бійця АТО, народного героя України, Артема Абрамовича
16:08, 10 жовтня 2017 р.

У Житомирі перепоховали бійця АТО, народного героя України, Артема Абрамовича

Сьогодні на Смолянському військовому кладовищі міста Житомира перепоховали командира танкового взводу 3-ї танкової роти танкового батальйону 30-ї окремої гвардійської механізованої Новоград-Волинської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Вшанувати Героя зібралася велика кількість людей, серед яких родичі та близькі, бойові побратими, керівництво міста, представники духовенства.

Старший лейтенант Абрамович Артем Володимирович народився 21 квітня 1990 року в місті Житомир. Навчався в загальноосвітній школі №24 міста Житомира (нині – Екологічний ліцей) та ЗОШ№14 міста Житомира, яку в 2007 році закінчив.

З 2007 року в Збройних силах України. У 2011 році закінчивАкадемію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного(місто Львів). З 2011 року служив у 30-ій окремій гвардійській механізованій Новоград-Волинській Рівненській орденів Червоного Прапора і Суворова бригаді Сухопутних військ Збройних сил України (військова частина А0409, місто Новоград-Волинський Житомирської області).

З 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

12 серпня 2014 року старший лейтенант Абрамович загинув у бою в районі селища міського типу Никифорове Сніжнянської міської ради Донецької області. Танк Т-64, під його командуванням, прикриваючи відхід поранених військовослужбовців з блокпосту, вступив у нерівний бій з ворожими танками. Під час бою танк старшого лейтенанта Абрамовича здійснив тарантанка Т-72, який рухався на нього на шаленій швидкості. У результаті зіткнення здетонував боєкомплект українського танка.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (13.08.2015; посмертно), недержавною нагородою - орденом «Народний Герой України» (15.07.2015; посмертно).

23 серпня 2015 року в місті Новограді-Волинському Житомирської області було відкрито пам‘ятник воїнам-землякам та Новоград-Волинського гарнізону, які загинули під час Антитерористичної операції на сході України, серед яких ім‘я Артема Абрамовича. У загальноосвітніх навчальних закладах м. Житомира, в пам'ять про Народного Героя України,відкрито меморіальні дошки.

#житомир #абрамов #перепоховання
Оголошення
live comments feed...