![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:01, 12 жовтня 2017 р.
На Житомирщині водіїв закликають бути обережними під час ускладнення погодних умов
11 жовтня у Житомирському та Новоград-Волинському районах сталися ДТП, у яких водії транспортних засобів не змогли впоратися з керуванням. Однією з причин подій стало неврахування ними стану доріг унаслідок погіршення погодних умов. У результаті двоє водіїв опинилися у лікарнях з травмами різного ступеню тяжкості.
Близько 7.20 на 141 км автодороги Київ-Чоп, поблизу с. Кам’янки Житомирського району, водій автомобіля «Renault Kangoo», 49-річний житомирянин, не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з вантажним автомобілем «MAN» під керуванням 43-річного жителя Миколаївської області. У результаті ДТП водій «Renault» отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Житомирської обласної лікарні.
Цієї ж доби близько 15.40 на ґрунтовій дорозі між селами Красилівка та Красилівське Новоград-Волинського району водій мотоцикла «Vepr», 44-річний місцевий житель, не впорався з керуванням та впав з транспортного засобу.
У результаті ДТП водій отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до реанімаційного відділення місцевої лікарні.
Нині за обома фактами розпочато досудові розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває з’ясування причин та обставин події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...