• Головна
  • У Житомирі розпочала роботу «Школа місцевого самоврядування»
10:27, 18 жовтня 2017 р.

У Житомирі розпочала роботу «Школа місцевого самоврядування»

Урочисте відкриття 46-тоїсесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування» відбулося 17 жовтня. Слухачами цього курсу стали 116 молодих людей – студентів навчальних закладів 2-4 рівнів акредитації міста Житомира.

В урочистому відкритті Школи взяли участь заступник міського голови Дмитро Ткачук, керуючий справами виконавчого комітету Ольга Пашко, заступник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Людмила Сікайло, випускники Школи, студенти навчальних закладів міста.

Ольга Пашко нагадала присутнім про те, що у міській раді створюється кадровий резерв виконавчих органів Житомирської міської ради. Бажаючі працювати на територіальну громаду міста Житомира можуть заповнити анкету для участі у відборі за посиланням.

Програма «Школа місцевого самоврядування» діє у Житомирі з 2001 року.

Метою програми «Школи місцевого самоврядування» є залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе, у тому числі і у ролі спеціаліста виконавчих органів.

Програма Школи - це цикл теоретичних та практичних занять для молодих людей з елементами інформативного обсягу, необхідного для подальшого формування своєї кар’єри в усіх сферах суспільного життя.

#житомир #молодь #школа #самоврядування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...